fbpx

Cafeniz için Tolix Sandalyeleri Tercih Etme Nedenleri

Cafeniz için Tolix Sandalyeleri Tercih Etme Nedenleri

Muhtemelen düşündüğünüzü biliyoruz ama bu Tolix sandalyeler oldukça yaygın ve onları her yerde buluyorsunuz, ama bunun cafeniz için tolix sandalyeleri tercih etme nedenlerini olduğunu hiç düşündünüz mü?

Cafe sandalyelerinizi yükseltmek istiyorsanız, neden Tolix sandalyeleri düşünmüyorsunuz? Orijinal olanları değil, elbette bu kaynakların elde edilmesi zor ve size çok pahalıya mal olacak, ancak gerçek olana benzeyenleri çoğaltın.

Cafeniz için Tolix Sandalyeleri Tercih Etme Nedenleri

Replica Tolix koltukları size nispeten küçük bir bütçeyle tasarımcı görünümü yaratma fırsatı veriyor. Geçmişleri 1939’a dayanıyor ve bu sandalyeler de eskisi kadar popüler, sadece iyi bir tasarımın gücünü gösteriyor. Sadece bu değil, ancak tasarım zamansız olduğu için, sandalyelerinizi bir kez daha yükseltmenize gerek kalmayacak, çünkü modası geçmedi.

Cafeniz için Tolix Sandalyeleri Tercih Etme Nedenleri
Cafeniz için Tolix Sandalyeleri Tercih Etme Nedenleri

Cafeniz için Tolix sandalyeleri seçmek için başka nedenlere göz atalım.

Aralarından Seçim Yapabileceğiniz Çok Sayıda Renk ve Stil

Tolix sandalyelerde en çok sevdiğimiz şeylerden biri de geniş renk ve stil seçimi. Siyah ve beyaz sandalyeler her zaman popülerdir ve neredeyse her dekora uygundur. Ama neden yaratıcı olmak ve tarafsız bir palet biraz renk vermek için Tolix sandalye kullanılmasın?

Metalik parlaklığı seviyorsanız, sıcak ve misafirperver bir ortam için ahşap masa üstleriyle mükemmel görünen antika bakır, altın veya gümüş arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer duvarlara metal duvar ışıkları ile bağlanan ve belki bir duvara gösterişli duvar kağıdı eklerseniz etkisi lüks ve çökmüş olabilir.

Tolix serisindeki diğer renkler arasında, vurgu rengi eklemek için kullanılabilecek elma yeşili, turuncu, kırmızı, gök mavisi ve sarı sayılabilir. Sadece cafenizin yumuşak kayın masa üstleriyle beyaz renkte olduğunu hayal edin, turuncu veya yeşil sandalyeler eklemek, tasarımınızı etkileyecektir.

Tarzlar söz konusu olduğunda, tamamı ahşap bir sandalyeye sahip metal bir sandalyeyi ya da en son eklenen, Tolix sandalyeleri yastıklı vinil koltuklara sahip olan birini seçebilirsiniz.

Kolay Bakım

Yoğun bir cafe işletiyorsanız, bakım için çok zamanınız kalmaz, bu nedenle onları yıkamak için koltuk örtülerini düzenli olarak çıkarmak zorunda kalmazsınız. Bunun yerine, lekeleri veya döküntüleri gidermek için nemli bir bezle kolayca silinebilecek bir sandalye istiyorsunuz. Dahası, basit stiliyle, Tolix sandalyede toz biriktirecek çok az yer var ve bu da taze ve temiz görünmelerini kolaylaştırıyor.

Hafif ve istiflenebilir

Müşterilerin, mobilyaları fazladan bir kişi eklemek için hareket ettirmekte ısrar ettiklerini biliyorsunuz. Neyse ki Tolix sandalyeler hafif ve rahatça kullanılabiliyor. Ayrıca, depolama alanınız sınırlı ise özellikle kullanışlıdır.

Dayanıklı

Son olarak, Tolix sandalyelerimiz gücü ve dayanıklılığı ile iyi bilinen çelikten yapılmıştır. Sandalyeleriniz garip bir diş alsa bile, bilirsiniz, sadece bir Tolix sandalyenin daha çekici görünmesini sağlar

Şu anda Tolix sandalyelerimizin birçoğunu sadece özel fiyat ile inanılmaz bir satış fiyatına sunuyoruz, bu yüzden bizimle bir pazarlık yapmak istiyorsanız, çabuk olsanız iyi olur!

Tolix Sandalye siparişi vermek için bizi arayabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba SandMasa!
Ürünleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.
preloader