fbpx

Bar Tabureleri Satın Alma Rehberi

Bar Tabureleri Satın Alma Rehberi

Bar tabureleri işlevsel ve eğlencelidir ve bir cafede, barda ya da bistroda olduğu kadar mutfakta evde de iyi bir etki için kullanılabilir. 

Bar Tabureleri Satın Alma Rehberi

Geçmişte, bir tabure basit bir ahşap meselesiydi, şimdi çeşitli çekici tasarımlarla geliyor. Bununla birlikte, bar tabureleri satın alma, sadece bir stil seçmekten daha fazlasını gerektirir. İyi görünümlü bar tabureniz tezgahınıza veya masanıza uymuyorsa, işe yaramaz. İşte kullanımınız için doğru bar taburesini seçmenize yardımcı olacak birkaç ipucu:

Bar Tabureleri Satın Alma Rehberi
Bar Tabureleri Satın Alma Rehberi

Boyut

Doğru bar taburesini seçmek masanızın veya tezgahınızın boyutlarını yani yüksekliğini, derinliğini ve genişliğini ölçmekle başlar. Çubuk yükseklikleri ortalama 100-105 cm arasındadır, bu nedenle yüzeyiniz bu aralığa düşerse, koltuk yüksekliği 76 cm olan bir tabure gerekir. Tezgah ya da masa yüzeyleri genellikle 90 cm yüksekliğindedir, bu nedenle 66 cm yüksekliğe sahip bir bar koltuğuna ihtiyacınız vardır. Masanız ya da tezgahınız bu ölçüleri karşılamıyor ya da uymuyorsa, masanın alt kısmı ile bar koltuğunun üstü arasında 25 ila 35 cm boşluk bırakmanızı öneririz.

Yerleştirme

Tolix bar taburelerimizin çoğunu, işyerlerinin en güçlü, sağlam ve uzun ömürlü olmaları için kesinlikle öneriyoruz. Dışarda bir terasta dışkı kullanıyorsanız, hafif ve kolay taşınabilir, solmaya karşı dirençli ve istiflenebilir tasarımlar aramanız gerekir. Parisli taburemiz bu kısaca mükemmel uyuyor.

Kullanım yeri ve sıklığı, dikkate alınacak olan sandalyenin kalitesini etkilemektedir. Örneğin, bir cafe taburesi yoğun bir tesisin zorluklarına dayanabilmeli ve taburenin döşemelerinin bakımı kolay olmalıdır. Tolix bar taburelerimizin çoğunu kesinlikle güçlü, sağlam ve dayanıklı iş şirketlerine tavsiye ediyoruz. Dışarıda bir terasda ya da verandada tabure kullanıyorsanız, hafif, taşınabilir ve kolay istiflenebilir tasarımları aramanız gerekir. Tonet sandalyelerimiz ya da paris sandalyelerimiz kısaca bu durumlarda mükemmel uyum sağlar.

Döner, Sırtsız veya Kollar?

Döner tabureler 180-360º arasında bir dönme aralığına sahiptir, bu da açılıp kapanmaları daha kolay demektir. Birini diğerine çevirmek veya farklı bir yöne bakmak için etrafını döndürmek de daha kolaydır. Bununla birlikte, döner tabureler daha fazla alana ihtiyaç duyar ve yaşlı insanlar veya çocuklar için zorluk çıkarabilirler.

Sırtsız tabure ağırlık olarak daha hafiftir ve fazla yer kaplamaz. Bir bara veya tezgahın altına sıkışabildiklerinden, bir odanın daha az dağınık görünmesini de sağlarlar. Dezavantajı gereği fazla destek sağlamazlar, bu yüzden insanların uzun süre oturabilecekleri yerler için ideal değildir.

Kolları olan tabureler daha fazla destek sunduğundan daha rahattır, ancak daha fazla yer kaplarlar ve koltuklarda, özellikle garip köşelerde daha fazla taban elde etmeyi hedefliyorsanız, en iyi seçenek olmayabilirler.

Bar tabureleri hem dekoratif hem de işlevseldir ve bazı durumlarda dekorunuzu canlandırmak için vurgu rengi olarak da kullanılabilir. Web sitemizi ziyaret ederek ya da iletişim numaramızı kullanarak telefondan bizimle iletişime geçerek geniş bar tabureleri ve cafe masa sandalye modellerimize neden bir göz atmıyorsunuz? Beğendiğiniz bir tabure bulacağınızdan emin olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba SandMasa!
Ürünleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.
preloader