fbpx

Masa Ayağı Modeli Nasıl Seçilir?

Masa Ayağı Modeli Nasıl Seçilir?

Masa Ayağı Modeli Nasıl Seçilir

Masa ayağı modeli, çoğu kafe masa modelleri perakendecisi, özel bir masa oluşturmak için masa üstlerini tabanlarla karıştırma ve eşleştirme seçeneği sunar. Ancak pek çok model ve boyutta masa ayağı modeli mevcut olduğunda, neyin ne olduğunu bilmek zor olabilir.
Size yardımcı olacak kısa bir rehber hazırladık, bu rehber size hangi masa ayağı modelini seçeceğiniz konusunda daha iyi bir fikriniz olur.

Masa Ayağı Modeli Nasıl Seçilir?
Masa Ayağı Modeli Nasıl Seçilir?

Masa ayağı modelleri hakkında;

Bu yazımızda  Yuvarlak masa modeli, Çapraz masa modeli, Kare masa modeli, Cıvatalı masa modeli, Tripod masa modeli ve  en çok tercih edilen diğer ürünlerimiz hakkında size detaylı bilgi, teknik özellikleri ve uzun kullanım alanları hakkında yazımızı okumanızda fayda var.

Yuvarlak Masa Ayağı Modeli

  • Yuvarlak Masa Ayağı Modeli – Bu tür masa tabanı, yuvarlak masa üstleriyle birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Estetik açıdan daha iyi eşleşmekle kalmıyor, aynı zamanda bir bütün olarak masaya daha iyi destek veriyor. Ek olarak, müşterilerinizin bacaklarını açmaları için daha fazla alan sağlar.

    SandMasa olarak satışını yapmış olduğumuz Yuvarlak Masa Ayağı Modeli ürün sayfasına erişmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kare Masa Ayağı Modeli

  • Kare Masa Ayağı Modeli – Bunlar, genellikle iki taban gerektiren daha büyük dikdörtgen masalar için iyi bir eşleşmedir. Dahası, yükü daha eşit şekilde yaymaya yardımcı olur ve daha iyi stabilite sağlarlar.

Çapraz Masa Ayağı Modeli

  • Çapraz Masa Ayağı Modeli – Çapraz biçimli tabanlar müşterilerimiz arasında daha popülerdir, çünkü kare veya yuvarlak tabanlara göre daha az yer kaplar. Bu da, kullanılmadıklarında masa veya sandalyelerin tablanın altına itilmesi için daha fazla alan sağlar. Ayrıca küçük bir yemek alanı olanlar için iyi bir çözümdür.

Tripod Masa Ayağı Modeli

  • Tripod Masa Ayağı Modeli – Bunlar çapraz biçimli tabanlara çok benzer ve sandalyelerin masanın etrafına yerleştirilmesi için daha fazla alan sağlar. Bununla birlikte, yüzey alanları daha küçük olduğu için, kare ya da yuvarlak tabanlar kadar stabilite sağlama eğiliminde değildirler. Ancak, pozitif tarafta, masa üstü herhangi bir şekilde kullanılabilirler.

Cıvatalı Masa Ayağı Modeli

  • Cıvatalı Masa Ayağı Modeli – Adından da anlaşılacağı gibi, bu masa tabanları zemine kalın ve metal bir plaka ile kaplanmıştır. Titreyen masalara son veren ve müşterilerin istedikleri gibi masa etrafında hareket etmelerini önleyen bir masa için kalıcı bir pozisyon sağlarlar. Bu masa tabanı tasarımının bir başka hoş edici faktörü, tekerlekli sandalyelerini kullanan kişilerin masaya daha yakın oturmaları için daha fazla yer olmasıdır. Bununla birlikte, tabanlarınız toprağa sabitlendiğinde masa düzeninizi değiştiremeyeceğinize dikkat etmek gerekir.

Flat Masa Ayağı Modeli

  • Flat Masa Ayağı Modeli – Bu yenilikçi tabanlar, masanın hangi yüzeyde durduğunu otomatik olarak düzleştirmek için bir hidrolik sistemi kullanır, bu nedenle kesinlikle hiçbir yalpalama olmaz.

Yeni FLAT masa ayaklarının satın alma masraflarını istemiyorsanız, doğrudan mevcut bir masa tabanına takılan ayrı FLAT ekolayzırlarını satın alabilirsiniz.

Bir Masa İçin Kaç Tane Masa Ayağı Almalıyım?

Bu gerçekten masa üstlerinin boyutuna ve şekline bağlıdır. Çoğu masa ayağı, masa üstünün destekleyebileceği büyüklüğü gösterir, bu yüzden bunu kontrol ettiğinizden emin olun. Yukarıda belirttiğimiz gibi, daha büyük masalar genellikle 2 baz gerektirir, ancak emin değilseniz, masa satıcınız size yardımcı olabilir.
Burada SandMasa.com’da çoğu masa modeline uyan çeşitli masa ayağı modelleri stoklarımızda bulunmaktadır. İhtiyacınız olan hangi temelle ilgili herhangi bir şüpheniz varsa, bizi arayın, biz de size yardımcı olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba SandMasa!
Ürünleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.
preloader