fbpx

Masa Ayağı Modelleri

SandMasa olarak satışını ve üretimini yaptığımız trend cafe masa ayağı modellerinin yer aldığı kategorimizdir.

Aradığınız tüm cafe masa ayak modelleri için buraya bakabilirsiniz. Uygun fiyatlı cafe masa ayakları için bizi arayabilir ya da Masa Ayakları ürün kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Cafe Masa Ayağı Modelleri Seçimi

İster bir restoran tadilatından geçen bir işletme sahibi olun, ister ne istediğinize dair belirli bir fikri olan bir iç mimar olun, cafe masa ayağı modelleri hakkındaki sorularınızı yanıtlamak için buradayız. Sandmasa'da çok çeşitli masa ayakları stokluyoruz, böylece istediğiniz şeyi istediğiniz zaman size sağlayabiliriz.

Paslanmaz çelik masa ayakları, cıvatalı masa ayakları, eski bistro masa ayakları, dış mekan masa ayakları ve günlük kullanım tabanlarınızı stokluyoruz. Doğru masa tabanını seçmek her zaman kolay değildir. Seçtiğiniz tabanın sahip olduğunuz tabla tablasına uygun olduğundan emin olmak için her tabanın Şartname sayfasını kontrol edin. Herhangi bir sorunuz varsa, bizi arayın ve masa üstü boyutunuzu ve taban eşleştirmenizi onaylayalım.

Klasik masa tabanlarımız veya bistro masa tabanlarımız, zamansız bir kafe veya pastanenin özgün hissini mekanınıza getiriyor. Bunlar sadece harika görünümlü üsler ve bir İrlanda barında veya bir kafede olduğu gibi bir bağın tadım odasına da uyuyor. Tüm vintage bazlarımız, derin dokulu siyah olan dayanıklı bir toz kaplama kaplamasıyla birlikte gelir. Patlarlar ama aşırı parlak değiller. Çoğu standart yemek yüksekliği, tezgah yüksekliği veya bar yüksekliğinde gelir.

Paslanmaz çelik masa tabanlarımız, 304 fırçalanmış paslanmaz çelikten yapılmıştır ve en sağlam tabanlarımızdan bazılarıdır. Restoran masaları, bar masaları veya kafe masaları olarak kullanıma uygun çok çeşitli krom, paslanmaz çelik ve dökme alüminyum masa ayakları mevcuttur. Paslanmaz çelik masa tabanları, yüksek modanın ince bir dokunuşunu sağlar ve yine de en zorlu ortamlarda kullanılabilir.

Cıvatalı masa ayakları, masa altında ve restoranınızda son derece temiz bir ortam sağlar. Cıvatalı masa tabanı zemine cıvatalanmıştır, böylece restoranınızın aranan "görünümü" asla değişmeyecektir. Cıvatalı masa tabanlarımız hem siyah hem de paslanmaz çelik toz kaplamalıdır. Bu kaideleri hem yemek yüksekliği hem de bar yüksekliğinde stokluyoruz, ancak ihtiyacınız olan herhangi bir yüksekliğe kadar kesebiliriz.

Open chat
1
Merhaba SandMasa!
Ürünleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.
preloader