fbpx

Cafe Sandalyeleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cafe Sandalyeleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cafe mobilyalarınızı seçmek, seçtiğiniz kahve ve çaylar kadar önemlidir. Café endüstrisi, görüntünün büyük önem taşıdığı bir sektördür ve bu nedenle, işlevsel ve konforlu ve çekici görünümlü öğeler seçmeniz çok önemlidir. Peki cafe sandalyeleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler neler?

Cafe Sandalyeleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ucuz ve neşeli PVC sandalyelerden hasır Paris sandalyeleri, şimdiye kadar popüler olan Bentwood sandalyelerimize geniş bir yelpazede ucuz cafe sandalyeleri satıyoruz. Hangi sandalyeleri satın alacağınızı düşünürken asıl şey, çekmek istediğinizi müşteri türünü ve elde etmek istediğiniz ortamı düşünmektir. Sandalyelerinizi seçmeden önce en önemli karar, müşterilerinizin ne kadar süre oturacaklarını belirlemektir.

Cafe Sandalyeleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Cafe Sandalyeleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cafe Sandalyesi Seçerken Sandalye Modeli Belirleme

Örneğin, kafeniz yoğun bir otoyolun kenarındaysa, müşterileriniz muhtemelen uzun süre kalmayacak, bu nedenle basit bir PVC veya krom sandalye yeterli olacaktır. Öte yandan, kahve dükkanınız bir alışveriş merkezinde mi yoksa yoğun bir ana caddede mi yer alıyor ve genç anneleri kahve içmek veya alışveriş yapmak için davet etmek ister misiniz? Öyleyse, döşemeli koltuklu ve arkalıklı bir şeye yatırım yapmak isteyebilirsiniz ve yeriniz varsa, bir kanepe veya tekli sandalye her zaman çok kullanışlıdır.

Bir Ortam Yaratmak için Cafe Sandalyelerinde Renk Kullanma

Kolları olan cafe sandalyelerimiz çeşitli renklerde ve kollarla gelir, bu yüzden daha uzun süre dayanabilecek müşteriler için rahat olurlar. Tabii ki, altları daha yumuşak yapmak için koltuklara minderler koyabilirsiniz. Bu keyifli sandalyeler, belki beyaz masalarla eşleştirilmiş siyah ve kırmızı sandalyeler kullanarak retro bir görünüm oluşturmak için idealdir veya sıcak bir Fas havası oluşturmak için turuncu ve çikolata sandalyeleri kayın masalarla karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Klasik bir şey arıyorsanız, ahşap sandalyelerimiz tam da ihtiyacınız olan şey.

Kafenizin arkasına bir ön döşemeye veya bahçeye sahipseniz, hem iç hem de dış mekan için uygun olan kafe sandalyeleri seçmeyi düşünmeniz gerekir. Ayrıca ağırlık faktörünü de göz önünde bulundurmanız gerekir, çünkü sandalyelerin günün sonunda uzaklaştırılması söz konusu olduğunda istiflenebilir ve kolayca hareket edebilecek kadar hafif olması gerekir.

Paris sandalyelerimiz ya da Tonet Sandalyelerimiz çok zarif ve hafif, paslanmaz alüminyum çerçeveli ve dış mekan kullanımı için ideal olan düz örgülü naylon bir koltuğa sahip. Kolunuz yoksa, geçici ticareti yakalamak için çoğunu su geçirmez travertenle doldurulabilir masalarımızın etrafına yerleştirebilirsiniz. Bu sandalye modellerinin kullanıldığı cafe, gittikçe daha fazla insanı kendine çekiyor. Yer kazandıran sandalyeler bu nedenle bir zorunluluktur.

Cafe masa ve sandalyelerinizi seçerken, iç ve dış mekan sandalyelerinin bir karışımını kullanmanın sorun olmadığını unutmayın. Ancak, herkesin birlikte iyi çalıştığından ve cafenizin temasını tamamladığından emin olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba SandMasa!
Ürünleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.
preloader