fbpx

Cafenizde Puflar Nasıl Kullanılır?

Cafenizde Puflar Nasıl Kullanılır?

Cafenizde Puflar Nasıl Kullanılır?

Cafenizi döşemek eğlenceli ve zorlu bir proje olabilir, özellikle alanınız biraz sınırlı ise. Küçük alanlar genellikle çok kullanımlı ürünler gerektirir ve her yaşta müşteriyi çeken bir cafe de güvenlik konularını ele alan mobilyalar arar. Bir puf ya da puf koltuk, herhangi bir odaya hem güzellik hem de işlev katan bir mobilya parçası.

Artık Puflar, bir çift yorgun bacağın üzerinde durmak için kullanılan mobilya parçaları değil, cafenizde oturma için ekstra bir yüzey olarak kullanılmış veya misafirlere hizmet etmek için harika görünebilirler. İşte Pufunuzu kullanmanın birkaç yolu:

  • Cafenizdeki alçak bir sehpa yerine, bir puf koltuk kullanın. Puflarımızın vinil döşemeli köşeleri, yanlışlıkla çarpıldığında küçük çocukların veya yaşlı müşterilerin bacaklarına çok daha kibar davranır.
  • Bir pufu sehpa önüne koymaya çalışın, örneğin dar bir köşe veya şöminenin yanında bir sandalye koymak için yeterli yer yoktur.
  • Son olarak, cafeniz en yoğun olduğunda o zamanlar için ekstra oturma alanı sağlamak için masanın altına iki veya üç puf koyabilirsiniz.
Cafenizde Puflar Nasıl Kullanılır?
Cafenizde Puflar Nasıl Kullanılır?

Cafelerde Puf ya da Puf Koltuklar Nasıl Dekore Edilir?

Ayrıca puf misafirlerinizi etkileyecek şekilde dekore edilebilir. Örneğin:

  • Müşterilerin içeceklerini ve atıştırmalıklarını atmaları için elverişli bir yer sağlamak için puflarınızın tepesine bir koordinasyon tepsisi yerleştirin.
  • Fas tarzı bir cafe, çarpıcı bir görünüm için puf üzerine serpilmiş muhteşem bir örtüden yararlanabilir.

Puflarımız en yeni ürünlerimizden biridir ve çok popülerdir. Şu anda onları koyu kırmızı, yanmış turuncu ve siyah olmak üzere üç renkte sunuyoruz. Herhangi bir dökülme olursa, sağlam, dayanıklı ve silinmesi kolay sert vinil ile kaplanmıştır. Ek olarak, daha fazla destek ve denge için çelik bir tabana sahiptirler.

Puflar Nasıl Kullanılır?

Puflar aradığınız ambiyansı yaratmak için çeşitli cafe mobilyalarımızla iyi uyum sağlar. Sıcak ve rahat bir çiftlik evi mutfağından görünüm için turuncu pufların kayın masa üstlerimizle eşleştirmeyi deneyin. Ya da siyah ve kırmızı pufları, sade bir şekilde zamansız olan korkutucu bir retro görünüm için parlak siyah veya beyaz masalarla eşleştirin. Bir çeşit puf, güzel cam kavanozlarda parlayan çay ışıklarıyla süslenmiş, alçak masanın üzerinde duran Fas temalı bir cafede muhteşem görünecekti.

Open chat
1
Merhaba SandMasa!
Ürünleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.
preloader