fbpx

Bar Masalarının Artıları ve Eksileri

Bar Masalarının Artıları ve Eksileri

Cafeniz için bar masaları mı düşündünüz? Peki bar masalarının artıları ve eksileri hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz? Öyleyse, koleksiyonumuza en yeni ilaveyi sunmaktan heyecan duyuyoruz – metal bir Tolix tarzı masa tabanı ile birlikte gelen 600 mm kare Isotop masa üstü.

Bar Masalarının Artıları ve Eksileri

Bu bar masasını kesinlikle çok seviyoruz ama siz de onu sevmeniz, böyle bir masanın avantaj ve dezavantajları hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olabilir. Öyleyse, daha fazla uzatmadan, hadi dalalım ve daha yakından bir göz atalım.

Bar Masalarının Artıları ve Eksileri
Bar Masalarının Artıları ve Eksileri

Bar Masalarının Artıları

İlk olarak, bu arada, aynı zamanda, karşı yükseklik tabloları olarak da adlandırılan çubuk masaların özelliklerine bakalım.

Küçük alanlar için harika Bar masaları standart cafe masalarından daha uzun olduğu için etraflarındaki alan yanılsamasını yaratır. Dahası, 600 mm kare masalarımız, müşterileriniz ve çalışanlarınızın dolaşması için daha fazla alan sağlayan diğer masalardan daha az yer kaplar. Dar köşeler için idealdir, başka hiçbir yerde olmadığı gibi alanı maksimize eder.

Uzun boylu insanlar için iyi Bar masaları müşterilerin bacakları için ek odalar sunar ve özellikle standart bir cafe masasında otururken bazen bacak odasını sıkan uzun boylu insanlar için uygundur.

Harika bir manzara elde edersiniz – Bar masaları, etraflarında oturanların çevresini daha iyi görebilmelerini sağlar. Bu özellikle, müşteriler dışarıda neler olup bittiğini görmenin yanı sıra, etraflarında olup bitenlerin hepsine hakim bir bakış açısına sahip olduklarını görebildiklerinden, bar masaları bir pencere duvarı ile sıralandığında doğrudur.

Rahat bir his verir – Bar masaları her zaman bar tabureleriyle eşleştirildiğinden, mekanınıza rahat bir his verir. Dahası, bar masaları sandalye olmadan da kullanılabilir; bu, insanların etraflarında sohbet etmeleri, masalarını içkilerini koymaları için kullanmaları fikri ile sandalye olmadan da kullanılabilir. Bar masalarını bu şekilde kullanarak, en yoğun zamanlarda daha fazla müşteri için yeriniz olur.

Tezgahınıza mükemmel bir şekilde erişilebilmesi – Bar tabureleri tezgah yüksekliğinde olduğu için tezgahınızın sonuna yerleştirilebilir ve müşterilerin kendilerine yardımcı olması için çatal bıçak takımı, peçete ve çeşniler için kullanılabilir.

Bar Masalarının Eksileri

Daha az seçenek – Standart cafe masaları birçok cafe sahibi tarafından tercih edildiğinden, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda stil ve renk vardır. Ne yazık ki, aynı şey bar masaları için söylenemez ve aralarından seçim yapılabilecek daha az stil vardır, ancak popülerlik arttıkça müşterilerimize sunmak için daha fazla stil buluyoruz.

Yaşlı insanlar ve engelli müşteriler için uygun değildir Birçok yaşlı insan, çoğu zaman tekerlekli sandalyeden standart sandalyeye geçebilen ancak engelli kişilerin imkansız olduğunu düşünecekleri gibi, bir bar masasına eşlik eden bir bar taburesine kendilerini sokma mücadelesi bulur. Bir bar taburesi taşımak için.

600 mm kare çubuk masalarımız, beyaz veya siyah metal çerçeveler ve Koyu Ceviz, Choco Meşe, Çimento ve Alcantara gibi muhteşem masa üstü seçenekleriyle birlikte gelir. Ayrıca iyi bir yuvarlak masa tablası serimiz var, bu yüzden neden sunmak zorunda olduğumuz tüm masa tablalarını ve üslerini kontrol etmiyoruz . Dekorunuza uygun bir tane bulacağınızdan eminiz.

Bar masaları için bizi arayabilir ya da ürünlerimize göz gezdirebilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba SandMasa!
Ürünleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.
preloader