fbpx

Mükemmel Cafe Sandalyeleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mükemmel Cafe Sandalyeleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cafe işletme işinde doğru görüntünün anahtar olması muhtemelen şaşırtıcı değil. Müşterilerinizin kafenize girdiklerinde nasıl tepki verdiklerini ve oturmak için plastik bahçe sandalyeleri ile karşılandıklarını hayal edin. Sadece doğru olmazdı. Peki Mükemmel cafe sandalyeleri seçerken nelere dikkat edilmeli?

Mükemmel Cafe Sandalyeleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sonuç, cafe, restoran veya bistro ambiyansın da ki sandalyelerin büyük bir rol oynadığıdır. Öyle ki, dünyanın en iyi kahvesini servis edebilmeniz için, sandalyeleriniz uymazsa, işinizin ve nihayetinde işinizin dengesini etkileyebilir!

Mükemmel Cafe Sandalyeleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?
Mükemmel Cafe Sandalyeleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ahşap Sandalyeler

Ahşap sandalyeler, medeniyetin başlangıcından beri bir şekilde veya başka bir biçimde var gibi görünmektedir, ancak sebepsiz değildir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdürler ve yoğun bir cafe, restoran veya bistro taleplerini karşılarlar. Basit ve işlevsel, süslü ve şık bir tasarıma sahiptirler. Çeşitli tema stilleri ve tasarımlarına uyacak şekilde karıştırması ve eşleştirmesi kolaydır. Renk eklemek istiyorsanız, yastıklar için mükemmeldir.

Bulunduğunuz Yere Uygun Sandalyeler

Düşünmeniz gereken bir kriter, bulunduğunuz yere / müşteriye uygun doğru sandalye tipini seçmek. Örneğin, kentin son derece modaya uygun ve modern bir yerinde bir kafe açarsanız, stil veya endüstriyel bir his hakkında güncel olmak isteyebilirsiniz. Bu durumda, süper soğutmalı alüminyum koltukları tercih etmek isteyebilirsiniz. Öte yandan, kafeniz şehrin bir banliyösünde ise ve müşterinizin doğum izninden sonra ziyaret edilme olasılığı daha yüksekse, kanepeler ve tabureler gibi daha rahat bir oturma tarzı daha uygun olabilir.

Kullanılan Mobilya

Ucuz ve kaliteli mobilya almanın iyi bir yolu, restoran mobilyaları kullanılır. Çeşitli anketlere göre, bir restoran ilk yılda başarısız olma olasılığı yüksek olan bir iş ve maalesef çoğu insan bunu yapıyor. Bu nedenle, kullanılan sandalyelerin sıkıntısı yoktur. İşin aslı, kullanılmış sandalyeler onlar hakkında bir miktar sıcaklığa sahipler, çünkü zaten “kırılmış” bir hisleri var ve sonuç olarak müşterilerinize daha fazla hitap edecekler.

Ev ödevinizi yapmak için zaman ayırın ve akıllıca bir seçim yapın, çünkü kafenizin oturma yerinin yanlış tahsis edilmesini sağlayamazsınız. Burada SandMasa‘da makul fiyatlarla geniş bir kafe sandalye modelleri seçeneği sunuyoruz. Mağazamızda neler olduğunu görmek için web sitemize bir göz atın ya da 0507-696-4913 numaralı telefondan bize ulaşın.

Open chat
1
Merhaba SandMasa!
Ürünleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.
preloader