fbpx

Bar Taburelerinizi Seçerken Rakiplerinizi Nasıl Kullanırsınız?

Bar Taburelerinizi Seçerken Rakiplerinizi Nasıl Kullanırsınız?

Bar Taburelerinizi Seçerken Rakiplerinizi Nasıl Kullanırsınız?

Doğruca dalmadan ve cafeniz veya barınız için bir miktar bar taburesi satın almadan önce, bir kaç rakibinizi ziyaret edip bartolarının nasıl kullanıldığına bir göz atmak bir fikir olabilir. Sadece gözlemleyerek, kopyalamak isteyebileceğiniz bazı şeyleri ve en iyi şekilde kaçınılabilecek bazı şeyleri görebilirsiniz. Bar Taburelerinizi Seçerken Rakiplerinizi Nasıl Kullanırsınız? Rakiplerinizin bar taburelerini kontrol ederken kendinize sormanız gereken 8 şey var.

Müşteriler rahat görünüyor mu?

Müşteriler sarkan bacaklardan gelen herhangi bir baskıyı almak için ayakları bir barda dinlenirken bar taburelerinde rahat görünmelidir. Koltuk boyutu da çoğu boyuta uyacak şekilde yeterli olmalı ve tabure bar için doğru yükseklikte olmalı, böylece müşteriler çubuk üzerinde durmayacak veya altlarında çok alçakta oturamayacaklar.

Bar Taburelerinizi Seçerken Rakiplerinizi Nasıl Kullanırsınız?
Bar Taburelerinizi Seçerken Rakiplerinizi Nasıl Kullanırsınız?

Bar tabureleri sallanıyor mu?

Tüm katlar inşa edilmemiş seviyede olmadığından doğal bir yalpalamanın olması doğaldır. Bununla birlikte, önemli yalpalama olduğu ortaya çıkarsa, bu tür tabure türlerinden kaçının. Gözlemlenecek başka bir şey, koltuk ile koltuğun dayandığı taban arasında herhangi bir sallanmanın olup olmadığıdır.

Taburede dolaşmak ne kadar kolay?

Müşterilerin ihtiyaç duymaları halinde veya çok ağır olmaları durumunda, bar taburelerini hareket ettirebileceklerini görün. Garip bir şekilde, genellikle taşıması daha kolay değil, daha iyi inşa edilmiş hafif tabureler da var, bu yüzden en ağır tabureleri almaya cazip gelmeyin.

Bar tabureleri yıpranmış görünüyor mu?

Kaliteli malzemeler bir bar taburesinin ömrünün anahtarıdır. Ucuz kumaşlar yakında yıpranabilir ve cila kullanımı ile kaba olabilir. Tolix metal tabureleri iyi bir seçimdir çünkü iyi yaşlanır ve birkaç ezik ve çizik bile olsa karakterle dolu görünürler.

Bar tabureleri mimariye uyuyor mu?

Mekanınıza en uygun stili not almak için rekabeti incelemek iyi bir fikirdir. Bir resimdeki tek bir tabure harika görünebilir, ancak bazen birlikte gruplandırılmış birkaç kişi olduğunda, tamamen farklı görünebilirler.

Bar taburelerinin sırtları var mı?

Sırtlı veya arkalıksız tabure seçip kullanmamaya çok dikkat etmek gerekiyor. Her iki türü de hangi yere koyduklarını görmek için her ikisini de kullanan bir cafeye göz atın. Bazen her ikisinin de karışımı daha fazla müşteri rahatlığı sağlar, ancak geri tepme işleminin uygun olduğuna karar verirseniz, süreci.

Tabure döner mi?

Döner tabureler, dönmeyenlere göre daha fazla bakım gerektirir, bu nedenle ek müşteri rahatlığına karşı tartılmış bakım maliyetini göz önünde bulundurmak ve bunun gerçekten ekstra bir masrafa değip değmeyeceğine karar vermek isteyebilirsiniz. Rakipleriniz çoğunlukla ne var?

Yeterince tabure var mı?

Rakipleriniz bar taburelerini verilen herhangi bir alanda nasıl kullanırlar. Çok fazla var mı, çok az var mı, ya da doğru bir şekilde anladılar mı? Bazı cafe sahipleri çok fazla tabure satın alıyor ve bu da müşterilerin girip çıkmasını zorlaştırıyor. Diğerleri yeterince satın almıyor, bu da sattıkları ekstra içecek / yiyecekleri kaçırdıkları anlamına geliyor. Rakiplerinizin müşterilerini kalabalıklaştırıyor gibi göründüğünü veya boş alan harcadığını görmek için bir göz atın ve bu size kaç tane tabure satın almanız gerektiğinin bir göstergesi olabilir.

Birkaç yarışmacıyı ziyaret etmek size zamanınızdan ve birkaç fincan kahveden biraz daha pahalıya ihtiyaç duyar, ancak ondan öğrendikleriniz paha biçilmez olabilir, size fikir verir ve herhangi bir tuzaktan kaçınmanıza yardımcı olur.

Burada SandMasa masa sandalye’de stil, boyut, renk ve malzeme çeşitliliğinde geniş bir yelpazede bar tabureleri satıyoruz. Çevrimiçi mağazamıza bakın ya da ilk elden görmek için İstanbul’da ki showroom’umuzu ziyaret edin. Bu arada, ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz veya tavsiyeye ihtiyacınız olursa, telefonu açıp bizi 0551 147 0810 numaralı telefondan arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba SandMasa!
Ürünleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.
preloader